3.évad Érdekességek Hírek Képtár Kulisszák mögötti képek Sorozat Spoiler Színészek The Witcher The Witcher - Vaják

The Witcher – Vaják: 3 évad – Egy ikonikus harcot forgatnak a könyvekből

A Vaják harmadik évada ma már egy új helyszínen forgat Walesben, pontosabban a Three Cliffs Bay területén. Most már az is kiderült, hogy a könyvekből az egyik ikonikus harci jelenetet mutatják be a harmadik évadban:

A Titánok harca: Geralt vs. Vilgefortz

A harmadik évad és összességében az egész sorozat egyik legikonikusabb és legjobban várt jelenete Ríviai Geralt harca Roggeveeni Vilgefortz ellen a ‘A Megvetés ideje’ kötetből. Ez a Thanedd-i puccs idején történik.

Azt nem tudni, hogy melyik epizódban lesz, de valószínűleg a harmadik évadnak a második felében láthatjuk ezt a harcot Geralt és Vilgefortz között. A forgatásról kaptunk is képeket, amin látható, hogy Geralt a kardjával, Vilgefortz pedig a botjával vívják ezt a harcot, úgy, mint a könyvekben!

(képek készítője: Edryd Wyn Williams)

021.jpg022.jpg014.jpg010.jpg009.jpg007.jpg002.png

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük