3.évad Érdekességek Hírek Sorozat Szereplők The Witcher The Witcher - Vaják

The Witcher – Vaják: 3. évad – Új karakterek és már ismert rendezők csatlakoznak a következő évadhoz

10 új karakterről hullott le a lepel, akik valószínűleg benne lesznek a The Witcher – Vaják: 3. évadában, ráadásul már az is kiderült, hogy két rendező visszatér a következő évad munkálatainál:

Marylebone (talán Milva, Maria Barring?) – Egy olyan személyként írják le, akinek nemcsak borotvaéles az észjárása, hanem ügyesen bánik a pengével is. Korát meghazudtolja a tapasztalata, mert kénytelen volt gyorsan éretté válni és túlélni egy kegyetlen világban.

A karakter és maga a hangulata is eléggé hasonlít Milvára, az egyetlen gond, hogy az ő fegyvere az íj és nem a kard. Tehát lehet, hogy mégsem ő az? Mistle lenne egy másik elmélet szerint, habár még túl korai a munkálatok ebben a szakaszában ezt kitalálni. Erre a szerepre a Netflix egy LMBTQ+ színésznőt szeretne.

Picadilly – Egy újabb állandó szereplő lenne, aki csatlakozik a 3. évadhoz. Egy férfi, aki második a trónöröklésbe és inkább hajlamos a játékos életmódra, mint a politikaira. Bár gondtalan látszatot kelt, meglehetősen ravasz és szenvtelen.

Erre a szerepre is egy LMBTQ+ színészt keres a Netflix. Habár ez a könyvekből nem cseng ismerősen, de talán lehet sejteni, hogy ki lesz ő. Korábban volt egy meghallgatás egy meleg nemes szerepére a 3. évadra, aki nem mással flörtölt, mint Kökörcsin. Akkor az volt feltételezhető, hogy ő egy király, de most már annak több értelme van, hogy egy királynak a testvére.

Angel (Aplegatt) – Ez a szereposztás azonnal felismerhető, mivel nincs más, akire a leírás illene. Egy királyi küldött, aki olyasvalakit játszik, akinek ismernie kell a lovakkal miként kell bánni. Ez a középkorú úriember belefáradt az életébe és a munkája során látott borzalmakba, amíg nem hall valamit, ami mindent megváltoztat.

Maida Vale (Margarita Laux-Antille?) – Erős testalkatú, a nők egy olyan csoportjába tartozik, akiknek nem akarsz az útjába állni. Eleven, magabiztos és biztos benne, hogy megállja a helyét a Vajákban.

Bár sok varázslóra illik a leírás, a szereposztási minta, miszerint a kódnév ugyanazzal a betűvel kezdődik, mint a valódi név, de az is eléggé sokatmondó, hogy egy erős nőkből álló csoporthoz tartozik, így nagy az esélye, hogy ő Margarita Laux-Antille lesz, de majd a későbbiekben kiderül.

Parsons (Ál-Ciri?) – Egy tinédzserlányt meggyőztek, hogy valaki más és politikai bábu válik belőle.

Eléggé hasonlít a leírása Ál-Cirihez, aki a valóságban valaki más és akit Emhyr var Emreis császár bábként használ. A sorozatnak már volt egy ál-Cirije az első évadban, de talán egy másik is belefér.

Greenwich – Egy bátor és hűséges katona, akit egy húszaséveiben járó színész alakít és aki úgy érzi, hogy már nincs meg benne a kezdeti lelkesedés, miután rájön, hogy a bajtársai nem olyan elkötelezettek, mint ő maga.

Talán Giselher lehet, A Patkányok vezetője? Habár még túl korai, hogy megjelenjenek a történetben.

Hampsted – Egy középkorú férjes asszony, aki egy házasság csapdájába esett egy férfival, aki nem szereti és aki inkább a gyermeke, mint a férje. Bár udvari életet él, a véleménye általában süket fülekre talál.

Sajnos sok ebből nem derül ki, de lehetséges, hogy ő Malloere Hedwig, Vizimir király felesége és Redania királynője. Bár a könyvekben ez nem igazán fordul elő, de Vizimir király a sorozatban elég éretlenként jelenik meg, így logikus lenne, hogy a feleségét így ábrázolják.

Euston – Egy női szobalány, akit egy húszaséveiben járó színésznő alakít, akinek a félénk és szégyenlős külseje egy halálos vadállatot rejt és aki ugrásra készen áll, hogy bántalmazza azokat, akik az útjába kerülnek.

Victoria – Egy gyönyörű szabad szellem, aki forróvérű, de jószívű.

Richmond – Egy zenész, aki hangszereket árul a megélhetésért és elege van abból, hogy a vásárlók átgázolnak rajta.

Az utolsó hármat nem igazán lehet egyik könyvszereplőhöz sem kötni a rövid leírások alapján, lehet, hogy ők új/hozzáadott szereplők lesznek?

A harmadik évadban egy ismert rendező tér vissza és egy új csatlakozik a stábhoz, az ismert rendező munkáját már láthattuk a második évadban, Stephen Surjikét, aki az első két epizódot rendezte az előző évadban. A másik, aki újonnan csatlakozik a következő évadhoz, az Loni Peristere, aki egy amerikai rendező és társalapítója a Zoic Studiónak, ami vizuális effektekért felelős. A rendező olyan sorozatokban dolgozott, mint az American Horror Story, Warrior és a Banshee.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük